2018-2019 н.р.
30 вересня 2018 року
Шостий етап відкритих обласних змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018" (с.Лісові Поляни)
Поляков Роман – І місце (гр. Ч-14);
Рошко Володимир – ІІ місце (гр. Ч-14), виконання ІІ-ю розряду
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко Станіслав – І місце (гр. Ч-35).
7-10 вересня 2018 року
Відкритий Чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування (с.Білоцерківка)
Рошко Володимир – ІІІ місце (гр. Ч-14, довга дистанція);
Поляков Роман – ІІ місце (гр. Ч-14, середня дистанція), виконання ІІІ розряду.
Тренер - Калініченко С.Г.
1 вересня 2018 року
П’ятий етап відкритих обласних змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018"
Поляков Роман – І місце (гр. Ч-14);
Рошко Володимир – ІІ місце (гр. Ч-14);
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко Станіслав – ІІІ місце (гр. Ч-35).
2017-2018 Н,Р,
15 липня 2018 року
Четвертий етап відкритих обласних змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018"
Калініченко Станіслав – ІІ місце (гр. Ч-35).
14 липня 2018 року
Третій етап відкритих обласних змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018"
Поляков Роман – ІІІ місце (гр. Ч-14);
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко Станіслав – І місце (гр. Ч-35).
8-11 червня 2018 року
Чемпіонат України з рогейну (к.ч. - 12 годин) (Харківська область)
Калініченко С.Г. - ІІІ місце у складі команди IROC, виконання звання КМСУ
19 травня 2018 року
Відкриті змагання зі спортивного орієнтування "Решетилівська весна"
Калініченко Максим - І місце (група KIDS)
Тренер - Калініченко С.Г.
06 травня 2018 року
2 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018" (с.Андрушки)
Поляков Роман - І місце (група Ч 14).
Семергей Євгеній - ІІ місце (група Ч 14)
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч 35).
06,07 квітня 2018 року
Чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування
Семергей Євгеній - ІІІ місце на довгій дистанції (група Ч 14), виконання ІІІ спортивного розряду
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - ІІ місце на довгій дистанції (група Ч 35).
03 квітня 2018 року
Тиждень орієнтувальника (ІІ етап, м.Полтава: Червоний Шлях, Вороніна)
Рошко Володимир - І місце (група Ч 14)
Тренер - Калініченко С.Г.
18 березня 2018 року
І етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018" (с.Вакуленці)
Семергей Євгеній - І місце, виконання ІІІ-ю розряду (група Ч-14).
Рошко Володимир - ІІ місце (група Ч-14).
Поляков Роман - ІІІ місце (група Ч-14).
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - І місце (група Ч-35).
25 лютого 2018 року
ІІІ етап обласних змагань зі спортивного орієнтування в рамках "Зимових стартів 2018" (м. Полтава, м-н Парк Перемоги)
Поляков Роман - І місце, виконання ІІ-ю розряду (група Ч-14).
Рошко Володимир - ІІІ місце, виконання ІІІ-ю розряду (група Ч-14).
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч-35).
23 грудня 2017 року
Обласні традиційні змагання зі спортивного орієнтування "Сніжинка-2018" (с. Копили)
Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч-35)
16 грудня 2017 року
Обласні змагання зі спортивного орієнтування "Новорічний старт" (с.Вакуленці)
Поляков Роман - І місце, виконання ІІІ-ю розряду (група Ч-14).
Канцур Максим - ІІ місце (група Ч-14).
Семергей Євгеній - ІІ місце (група Ч-14).
Деньга Володимир - ІІІ місце (група Ч-14).
Тренер - Калініченко С.Г.
18 листопада 2017 року
Матчева зустріч команд Полтави та Дніпра
зі спортивного орієнтування (м.Полтава, м-н Половки)
Калініченко С.Г. - ІІ місце, виконання І розряду
Німець В.В. - виконання І розряду
18 листопада
Перший клубний турнір Green Dojo з карате (м.Полтава)
Деньга Володимир (8 клас) - І місце (12-13 років, до 55 кг)
11 листопада 2017 року
ІІ (районний) етап олімпіад з біології
Поляков Роман - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Калініченко С.Г.
11 листопада 2017 року
ІІ (районний) етап олімпіад з географії
Деньга Володимир - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Німець В.В.
4 листопада 2017 року
8 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування (с.Брунівка)
Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч-35)
4 листопада 2017 року
ІІ (районний) етап олімпіад з ІТ
Поляков Роман - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Калініченко С.Г.
Семергей Євгеній - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Калініченко С.Г.
13-15 жовтня 2017 року
41 обласні змагання з ТПТ серед працівників освіти
14 жовтня: Калініченко С.Г. - ІІІ місце на дистанції "Крос-похід" (зв'язки),
виконання ІІІ розряду
15 жовтня: Калініченко С.Г. - І загальнокомандне місце в складі команди Решетилівського району
30 вересня, 1 жовтня 2017 року
Відкритий чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування (м.Хорол)
30 вересня: Калініченко С.Г. ІІ місце на середній дистанції (група Ч-35)
1 жовтня: Німець В.В. - ІІІ місце на короткій дистанції (група Ч-21)
Калініченко С.Г. - І місце на короткій дистанції (група Ч-35).
7 жовтня 2017 року
7 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування (вибір) (с.Копили)
Калініченко С. Г. - ІІ місце (група Ч-35)
2 вересня 2017 року
6 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування (спринт) (м.Полтава, м-н Сади-1).
Калініченко С. Г. - ІІ місце (група Ч-35).
2016-2017 н.р.
27 червня 2017 року
"Кубок пам'яті" - відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування (с. Мала Решетилівка, Великобагачанський район).
Калініченко С. Г. - ІІ місце на довгій дистанції (група Ч-35)
24 травня 2017 року
Районний кубок з міні-футболу серед працівників освіти (м.Решетилівка).
Німець В.В. (перший зліва), Калініченко С.Г. (четвертий зліва) - ІІ місце в складі збірної команди
8,9 квітня 2017 року
Особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування (с.Вакуленці, полігон)
Калініченко С. Г. - І місце (група Ч-35)
23 жовтня 2016 року
Відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування
(с.Лісні Поляни)
Калініченко С. Г. - ІІІ місце (група Н)
2015-2016 н.р.
20 травня 2016 року
Районний кубок з міні-футболу серед працівників освіти (смт.Решетилівка)
Калініченко С.Г. (2-ий зліва), Артюх О.І. (4-ий зліва), Німець В.В. (5-ий зліва) - І місце в складі збірної команди.
7 травня 2016 року
Чемпіонат Полтавської області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2000 р.н. і молодших (м.Хорол)
Калініченко Ілона - ІІ місце в складі команди Решетилівського району
8-10 квітня 2016 року
Відкритий особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування (м.Лубни)
Калініченко С. Г. - ІІІ місце (група Ч-35)
13 березня 2016 року
1 етап багатоетапного відкритого міського турніру зі спортивного орієнтування "UNIMAX 2016" в м.Полтава (с.Лісні Поляни)
Калініченко Ілона - ІІ місце (група ЖН)
3 березня 2016 року
Обласні змагання з настільного тенісу серед ДЮСШ, СДЮСШОР юнаків та дівчат 1999-2004 р.н..
Калініченко Ілона - ІІ місце в складі команди Решетилівського району
27 грудня 2015 року
Традиційні обласні змагання зі спортивного орієнтування "Сніжинка" (с.Копили)
Калініченко Ілона - ІІІ місце (група "В")
12 грудня 2015 року
Традиційні обласні змагання зі спортивного орієнтування "New Year Start" (м.Полтава)
Калініченко Ілона - І місце.
11 грудня 2015 року
Районні змагання з настільного тенісу в залік Спартакіади школярів
Калініченко Ілона - ІІІ місце.
7 листопада 2015 року
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Калініченко Ілона - І місце.
Учитель - Калініченко С.Г.
15-18 вересня 2015 року
Шостий районний туристський зліт пам'яті Василя Маценка
Ярошенко Аліна - І місце зі спортивного орієнтування в особистій першості в заданому напрямку на середній дистанції.
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко Ілона - ІІІ місце зі спортивного орієнтування в особистій першості в заданому напрямку на середній дистанції.
Тренер - Калініченко С.Г.
Коментарi